QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte praxi jako inženýr kvality a láká Vás práce v automotive odvětví? Preferujete prostředí mezinárodní společnosti s možností využití angličtiny? Hledáte práci nedaleko Brna na pozici QUALITY ENGINEER? Pak budu ráda, když mi zašlete Váš životopis! Zahraniční společnost, přední dodavatel do automotive, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: QUALITY ENGINEER (35-50.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za zajištění kvality v příslušné oblasti
  • spolupráce při vzniku nových výrob
  • tvorba procesní a výrobní dokumentace
  • účast na auditech
  • komunikace se zahraničním

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • praxi na obdobné pozici (automotive vítáno)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost nástrojů kvality
  • ochotu k občasným pracovním cestám

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost osobního a profesního růstu
  • pružnou pracovní dobu
  • jazykové kurzy a odborná školení
  • závodní stravování a kafeterii
  • další finanční bonusy

  • místo výkonu práce: Brno - venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.