TESTER BANKOVNÍCH APLIKACÍ (40 – 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Láká tě pracovat pro úspěšnou mezinárodní banku a testovat nové bankovní technologie? Chceš rozvíjet svoje schopnosti a pracovat v týmu, kde získáš nové znalosti a dovednosti? Pak hledáme právě tebe! Neváhej a pošli nám životopis. TESTER BANKOVNÍCH APLIKACÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    - práce s nástroji automatizace
    - práce se skriptovacími nástroji
    - navrhování testovacích strategií pro automatické testy
    - tvoření vědomostní databáze
    - nastavování plánů testovacích kapacit pro automatizaci

Co požadujeme?

    - SŠ/VŠ vzdělání
    - anglický jazyk v psané podobě
    - praxi v oblasti automatizovaných testů
    - zkušenosti v oblasti testování mobilních aplikací
    - dobrá znalost automatizovaných testů

Co nabízíme?

    - možnost kariérního růstu
    - možnosti práce na mezinárodních projektech banky
    - propracovaný systém zaškolení
    - pestrá práce v mladém a ambiciózním týmu
    - propracovaný systém benefitů

    - místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sourcing@theones.cz.