PERSONÁLNÍ KONZULTANT

Neaktivní nabídka

20000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Zajímá Tě oblast personalistiky, máš obchodní myšlení a láká Tě hledat nové zaměstnance pro významné firmy v Ústeckém kraji? Jsi komunikativní, pečlivá/ý a chceš pracovat v dynamickém prostředí a dále se rozvíjet? Právě TOBĚ nabízíme příležitost být součástí úspěšné personální agentury s více jak 15letou tradicí!

Pracovní náplň

  • Vyhledávání kandidátů na různé pracovní pozice
  • Práce s databázemi a sociálními sítěmi
  • Vedení telefonických a osobních rozhovorů/pohovorů s kandidáty
  • Zpracování životopisů vhodných kandidátů
  • Tvorba a správa inzerátů
  • Občasná účast na pohovorech a schůzkách u našich zákazníků
  • Administrativní činnost

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Zkušenosti z oblasti personalistiky nebo obchodu
  • Anglický jazyk alespoň na konverzační úrovni
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Flexibilitu a odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Různorodou práci v menším přátelském kolektivu
  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Motivační soutěže a možnosti dalšího profesního růstu
  • Zaškolení
  • Benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Místo výkonu práce: centrum Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.