INŽENÝR KVALITY PRO NOVÉ PROJEKTY

Neaktivní nabídka

34000 - 43000 Kč

Byli byste rádi součástí návrhu unikátních projektů pro významnou společnost? Těšilo by Vás pracovat na nových projektech a být u zrodu produktu až po jeho zavedení na trh? Je to výzva, že ANO? Klademe důraz na technicky zdatné jedince, kteří jsou zkušení a znají nástroje kvality. Na Váš životopis se budeme těšit! Dynamická společnost světového rázu, která se zabývá výrobou produktů pro přední automobilky, rozšiřuje svoji působnost a hledá nové šikovné spolupracovníky do svých řad na pozici: INŽENÝR KVALITY PRO NOVÉ PROJEKTY (34 – 43 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Naplňování požadavků na zajištění kvality výrobků
  • Provádění a analýza reklamací – řešení nápravy, zjištění příčin a rizik
  • Zodpovědnost za realizaci nových projektů
  • Příprava podkladů pro zákazníky i samotnou společnost
  • Provádění auditů ve společnosti
  • Spolupráce s odděleními napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technické oblasti výhodou
  • Ochotu pracovat na více požadavcích a zkušenosti s automotive prostředím
  • Aktivní znalost anglického jazyka/denní komunikace
  • Znalost nástrojů kvality a norem pro automobilový průmysl
  • Zkušenosti s VDA příručkami
  • Zodpovědné chování a týmového ducha

Co nabízíme?

  • Vyzkoušet si pracovat na poli mezinárodního hráče automotive
  • Možnost rozvoje a řešení zajímavých unikátních projektů
  • Mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Docházkové bonusy, mzdové bonusy a volnočasové příspěvky

  • Místo výkonu práce: Brno