OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - ELEKTROTECHNIKA

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste zkušený obchodník se znalostí elektrotechniky? Pak svou praxi použijte jako vstupenku do výběrového řízení na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE- ELEKTROTECHNIKA, kterou obsazujeme pro výrobní společnost v Brně: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE- ELEKTROTECHNIKA (25-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Následná péče o zákazníky
  • Kooperace napříč firmou (výroba, kvalita, konstrukce)
  • Práce na zajímavých projektech a technických řešeních
  • Služební cesty v rámci ČR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnika či strojírenství výhodou)
  • Praxi na obdobné pozici
  • Reprezentativní vzhled a vystupování
  • Technické myšlení, flexibilitu a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky a příspěvky na stravování
  • Zaškolení a pravidelná odborná školení
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.