ELEKTROEXPERT NA KOLEJOVÁ VOZIDLA

Neaktivní nabídka

48000 - 60000 Kč

Baví Vás elektromechanika? Servis strojů nebo dopravních prostředků Vám není cizí? A co takhle kolejová vozidla? Významná mezinárodní elektrotechnická společnost hledá posilu na pozici: ELEKTROEXPERT NA KOLEJOVÁ VOZIDLA (48-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Diagnostika elektronických závad kolejových vozidel
  • Servis, údržba a oprava kolejových vozidel
  • Servisní činnost u zákazníků či partnerských depech
  • Oprava elektrických a elektronických komponentů
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektrotechnická
  • Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. §6
  • Anglický/německý jazyk - minimálně mírně pokročilý
  • Praxe se servisem a diagnostikou kolejových vozidel
  • Orientace v řídících systémech a informačních technologiích
  • Odpovědnost, flexibilita a ochota cestovat po České repoublice

Co nabízíme?

  • Notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Možnost vybrání nahradního volna
  • Proplacené první 3 dny nemoci
  • 5 týdnů dovolené
  • "sick days"
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Společenské a sportovní firemní akce
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Služební automobil pro výkon práce
  • Práci od pondělí do pátku beze směn

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: sídlo Praha + ČR

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!