MEDICÍNSKÝ REPREZENTANT (CNS)

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

Bydlíte v regionu severních Čech a baví vás obchod? Máte zkušenosti s prodejem generických léčiv nebo s FMCG? Hledáte práci pro stabilního lídra na trhu? Pokud ano, pošlete nám Váš životopis! Stabilní společnost s dobrým jménem hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici: MEDICÍNSKÝ REPREZENTANT CNS (25-45 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava a realizace akčního plánu zaměřeného na klíčové zákazníky
  • propagace produktů v oblasti ve svěřeném regionu
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • organizace odborných seminářů, účast na odborných setkáních pro klienty
  • monitorování trhu a konkurence
  • zodpovědnost za dosahování stanovených obchodních cílů
  • reporting

Co požadujeme?

  • ukončené SŠ
  • praxi s prodejem generických léčiv nebo z oblasti prodeje FMCG
  • dobré prezentační a komunikační dovednosti, obchodní myšlení
  • ochotu cestovat po svěřeném regionu (ŘP skupiny B)
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • zodpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • příjemné a přátelské prostředí nadnárodní společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • automobil i pro soukromé využití
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days, Cafeterie
  • příspěvek na stravné
  • zaškolení v oboru
  • místo výkonu práce: severní Čechy