DISPEČER/KA s NJ - DO NÝŘAN UŽ NE (OBSADILI) - 10.7.2019 - informace od paní Ertlové

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti v oboru dopravy? Chcete pracovat jen ve dvousměnném provozu? Baví Vás německý jazyk a chtěli byste ho uplatnit? Neváhejte nám poslat svůj životopis, protože právě teď rozšiřujeme tým dispečerů!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění a řízení kamionové přepravy
  • vyhledávání optimálního řešení přepravy včetně plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel
  • aktivní komunikace s řidiči
  • operativní řešení vzniklých problémů
  • spolupráce s kolegy v rámci ČR i Německa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • nutné zkušenosti na pozici Dispečer
  • německý jazyk - středně pokročilý nebo anglický jazyk - mluvený i psaný projev a zároveň základy němčiny
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • smlouvu na HPP
  • perspektivní zaměstnání v úspěšné společnosti
  • příjemné pracovní prostředí i kolektiv
  • využití německého a anglického jazyka
  • telefon k soukromým účelům
  • jazykové kurzy

  • pracoviště 15 minut od Plzně (Plzeň-sever)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.