EXPERT ŘÍZENÍ ZAKÁZEK s AJ okr. Mělník

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte zkušenosti s kompletním zpracováním zakázek od A do Z? Máte ekonomické vzdělání? Domluvíte se bez problémů anglicky? Dokážete vše perfektně zorganizovat a naplánovat a v krizových situacích si zachováváte chladnou hlavu? Pak hledáme právě vás! Úspěšná nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: EXPERT ŘÍZENÍ ZAKÁZEK s AJ okr. Mělník (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajišťování kompletního odbytu zakázek od A do Z (sortiment spojek, převodovek)
  • pravidelná komunikace se zahraničními výrobními závody (zejména v Evropě)
  • zadávání obchodních zakázek do systému SAP
  • zodpovědnost za plynulý průběh zakázek od objednávky až po doručení
  • kontrola příslušné dokumentace a správnosti dat
  • dohled nad dodržováním smluvených termínů
  • tvorba kalkulací, fakturace
  • ekonomická podpora obchodního oddělení
  • komunikace s přepravci, kurýry
  • ad hoc administrativní podpora kanceláře (např. nákup kancelářských potřeb)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického zaměření)
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
  • alespoň základní znalost německého jazyka výhodou
  • znalost MS Office (Excel – uživatelská úroveň)
  • práce v SAP výhodou
  • zájem o technickou oblast, týmovost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + možnost navýšení o další týden
  • roční odměny
  • flexibilní pracovní doba
  • práce v malém příjemném kolektivu
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • stravenky
  • místo výkonu práce: okres Mělník
  • datum nástupu: IHNED