HIL TESTER

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Je pro Vás důležité, aby Vaše práce měla smysl a rád/a vidíte výsledky své práce? Máte zkušenosti s testováním a rád/a si otestujete sw. na reálném přístroji? Chcete používat anglický jazyk a práce v mezinárodním týmu Vás láká? Mezinárodní společnost, která se stará o Vaši bezpečnost na cestách, hledá právě Vás.

Pracovní náplň

    V čem se u nás můžete realizovat:
  • Testování systému elektrických parkovacích brzd
  • Aktivní komunikace a development týmem v zahraničí
  • Aktivní spolupráce na vývoji produktu a jeho testování (komponentní a systémové testy)

Co požadujeme?

    Co bychom od Vás chtěli:
  • VŠ technické směru
  • Zkušenost s testováním a automobilovou technikou jsou vítány
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni

Co nabízíme?

    Co Vám můžeme nabídnout:
  • Špičkové pracoviště mezinárodní společnosti s možností vycestovat na zahraniční pracovní cesty
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5h
  • Výběr z několika chutných jídel každý den
  • Relax room, protože nejlepší nápady má odpočatá mysl
  • Můžete si zatančit na firemním plese nebo přivést svoji rodinu na Family days
  • 25 dní dovolené a extra volné dny, které strávíte s rodinou při významných událostech

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.