HR KONZULTANT

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Hledáte práci, kde se ráno v klidu nasnídáte, dopoledne projedete Facebook a e-shopy? Obvoláte si úřady, naplánujete své volnočasové aktivity a ve dvě odpoledne začnete umývat hrnek od kafe? Pak už nemusíte číst dále! Pakliže se toužíte seberealizovat v práci, která je hodnocena dle vynaloženého úsilí a chcete sklidit ovoce své píle, pak jste na správné nabídce práce: Personální agentura Advantage Consulting, člen AFI, společnost oceněná jako Top odpovědná firma – cena Veřejnosti 2016 v kategorii malá firma, hledá na HRADECKOU pobočku, která obsazuje stovky pracovních míst ročně, posilu na pozici konzultanta! Hledáme komunikativní osobnost, která nehledá problémy, ale hledá cesty.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Plnění obchodního plánu konzultanta zrealizovanými nástupy u klientů
  • Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů s nabídkou práce
  • Vedení prvních kol pohovorů s kandidáty ve výběrových řízeních
  • Administrativa náborů, zapisování důležitých údajů v systému
  • Spolupráce s úřady a školami
  • Reportování o stavu náboru klientům a kandidátům
  • Pravidelné schůzky u klientů a účasti na pohovorech
  • Každodenní reportování o vykonaných činnostech na zakázkách dle interních pravidel

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, schopnost práce s PC (Outlook, Excel, Word, hledání v databázích)
  • Praxi na obchodní pozici, která podléhala plnění obchodního plánu (ne maloobchodní prodej)
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka a ochota doplnit si slovní zásobu o odbornou terminologii
  • Zájem o strojírenskou problematiku a ochotu proniknout do náplní práce technických pozic
  • Vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem
  • Slušnost, bystrý úsudek, diskrétnost v jednání s klienty a kandidáty
  • Ochotu dodržovat pevný začátek pracovní doby a dress code Business Casual

Co nabízíme?

  • Práci na HPP s fixní mzdou a provizemi
  • Příležitost podílet se na rozvoji a růstu významných firem v kraji
  • Přidělení zakázek nadřízeným bez nutnosti jejich vlastní akvizice
  • Zázemí největší české personální agentury, člen AFI, APPS, držitel ocenění Stejná Šance, Top odpovědná firma 2016 Cena veřejnosti v kategorii malá firma
  • Moderní pracoviště v dobré dopravní dostupnosti
  • Zaučení
  • Podpora při zájmu o obchodní činnost – nové akvizice
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na nealko občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností a možnost jazykového vzdělávání
  • Služební telefon k soukromému využití po zkušební době
  • Dle dosahovaných výsledků ke mzdě dále odměny, příspěvek na dovolenou

  • místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.