ZÁMEČNÍK VÝROBNÍCH LINEK

Neaktivní nabídka

33000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti se sestavováním a instalací strojů? Rozumíte automatizaci a jste flexibilní a ochotný cestovat? Zašlete nám svůj životopis! Hledáme právě Vás! Významný evropský dodavatel v řešení průmyslové automatizace hledá novou posilu týmu na pozici: ZÁMEČNÍK VÝROBNÍCH LINEK (33-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montáže a instalace jednoúčelových strojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Opravy závad - ve firmě i u klientů
  • Senzorika a pneumatika
  • Spolupráce se servisním týmem

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání nejlépe technického/elektro zaměření
  • Praxe alespoň rok na obdobné pozici
  • Znalost automatizace - výhodou
  • Řidičský průkaz Sk. B
  • Časová flexibilita a ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Profesní a kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Práce ve stabilní firmě
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!