OPERÁTOR CNC - SENIOR

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů? Setkali jste se již s rozměrovými měřidly, nebo samotným programováním? Zašlete nám svůj životopis! Hledáme právě Vás! Menší strojírenská firma hledá novou posilu týmu na pozici: OPERÁTOR CNC - SENIOR (27-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC strojů
  • Práce s rozměrovými měřidly
  • Práce s technickou dokumentací
  • Třísměnný provoz

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického zaměření
  • Zkušenosti s obsluhou obráběcích center
  • Programování CNC strojů (výhodou)
  • Znalost technické dokumentace

Co nabízíme?

  • Proplácené přesčasy
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: okolí Brandýsa nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.