MARKETINGOVÝ LÍDR S NĚMČINOU

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste v oblasti marketingu jako ryba ve vodě? Máte zkušenosti z potravinářské společnosti? Jste pozitivní, kreativní a energičtí? Ovládáte výborně němčinu a jste zvyklí ji využívat často? Máte manažerské zkušenosti, reprezentativní vystupování a jste dynamičtí? Ano? V tom případě hledáme právě Vás, napište nám! Úspěšná společnost působící v oblasti potravinářství hledá lídra marketingu! MARKETINGOVÝ LÍDR S NĚMČINOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vytváření marketingových strategií společnosti
  • řízení týmu pracovníků a dohled na kvalitu práce
  • zodpovědnost za marketingové plány
  • zajištění online marketingu, plánování eventů
  • posílení brandu v rámci České republiky

Co požadujeme?

  • prokazatelné víceleté zkušenosti z pozice Marketing manažer
  • znalost německého jazyka na pokročilé úrovni (min. B2)
  • praxi z marketingu v potravinářské společnosti VELKOU VÝHODOU
  • výborné prezentační dovednosti a proaktivní přístup k práci
  • nadšení a chuť stát se neodmyslitelnou součástí úspěšné značky

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • moderní zázemí a příjemné pracovní prostředí
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj