PRACOVNÍK VÝVOJE - TERMODYNAMIKA

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Rozumíte termodynamice? Láká Vás vývoj a testování produktů v laboratoři vybavené nejnovějšími technologiemi? Máte povědomí o výpočtu ztrát a chcete, aby Vaše práce byla vidět? Potom jste člověk, kterého hledáme! Nadnárodní společnost hledá kandidáta na pozici: PRACOVNÍK VÝVOJE - TERMODYNAMIKA

Pracovní náplň

  • Zhotovení konstrukčních návrhů v 3D programech
  • Jejich vývoj ve spolupráci s dalšími specialisty
  • Dohled nad testováním a schvalováním
  • Poskytování odborného dohledu při vývoji
  • Zodpovědnost za dodržování podmínek pro certifikaci
  • Dodržování požárních předpisů a bezpečnosti práce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s projektováním ve 3D SW
  • Zkušenosti ve vývoji
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Kreativitu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Valašsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!