DESIGN ENGINEER - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Domluvíte se anglicky nebo německy? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte kontaktovat! Úspěšná strojírenská společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni na pozici: DESIGN ENGINEER - STROJÍRENSTVÍ (35 - 40.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce v 3 D programech
  • Provádění změn na stávajících produktech
  • Komunikace se zákazníky - technická podpora
  • Občasná pracovní cesta

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Znalost konstrukčních 3D programů
  • Prokazatelnou praxi v oblasti konstrukce
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Zodpovědnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13. mzdu
  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Závodní stravování
  • Týden dovolené navíc

  • Místo výkonu práce: Brno -venkov (10 km severně od Brna)