FRONT-END VÝVOJÁŘ V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

27000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Zajímá Vás práce v automobilovém průmyslu? Hledáte práci na zajímavých projektech ? Rádi se podílíte na vývoji elektronických systémů ? Tak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Vývoj front-endu aplikací ovládající funkce automobilu
  • Úprava stávajících řešení
  • Komunikace s partnery v České republice i zahraničí

Co požadujeme?

  • Znalost HTML/CSS
  • Výhodou znalost JavaScript
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • SŠ vzdělání
  • Výhodou znalost jiného programovacího jazyka
  • Zájem o technologie

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti se zajímavými projekty
  • Možnost profesního a osobního růstu v rámci společnosti
  • Zkrácenou a pružnou pracovní dobu
  • Moderně vybavené pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • Systém Cafeterie
  • Možnost zvýhodněného pořízení vozu Škoda Auto
  • Multisport kartu
  • Vzdělávací a jazykové kurzy a mnoho dalšího..
  • Lokalita pracoviště - Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.