PŘEDÁK DÍLENSKÉ KONTROLY

Neaktivní nabídka

32000 - 42000 Kč

Máte praxi v oblasti kontroly? Vystudoval/a jste SŠ/ VŠ technického směru? Máte zkušenost s vedením menšího počtu zaměstnanců? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se stát součástí úspěšné společnosti? Pak jste to Vy, koho na pozici PŘEDÁK DÍLENSKÉ KONTROLY na Jihlavsku. Úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: PŘEDÁK DÍLENSKÉ KONTROLY (32-42.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení kvality na svěřeném úseku výroby
  • Řízení menšího počtu lidí
  • Řešení reklamací
  • Spolupráce na nových projektech
  • Školení pracovníků na oblast kvality

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání
  • Zkušenost z oblasti kontroly
  • Anglický/německý jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s vedením malého počtu zaměstnanců
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • Možnost se odborně posunout
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodocení (13. a 14. plat)
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Jihlavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.