LAKÝRNÍK - JUNIOR

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Jste vyučen jako lakýrník? Hledáte stabilní zaměstnání v okolí Plzně? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: LAKÝRNÍK - JUNIOR (22-25.000 Kč)

Pracovní náplň

    - používání mokrých barev (akrylátů)
    - nástřik barev vysokotlakým zařízením
    - využití vícevrstvých nátěrů na ocelové konstrukce
    - lakování dle technické dokumentace

Co požadujeme?

    - školní praxe ve vysokotlakém lakování - výhodou
    - povědomí se zpracovaním dvousložkových barev
    - ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
    - pečlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

    - 25 dní dovolené
    - příspěvek na stravování
    - možnost příspěvku na ubytování nebo dopravu
    - nástup - ihned
    - místo pracoviště: okolí Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.