MANAŽER VÝROBY – AUTOMOTIVE S AJ

Neaktivní nabídka

100000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Chrudim

Jste silná osobnost, která zvládá stres? Chcete zodpovídat za automotive výrobu? Hledáte šanci ukázat, co ve Vás je? Mluvíte plynule anglicky? Hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svého týmu posilu na pozici: MANAŽER VÝROBY – AUTOMOTIVE S AJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za výrobní plán a kvalitu
  • Vedení zaměstnanců a jejich školení
  • Kontrola kvality práce a hodnocení podřízených
  • Tvorba výrobní dokumentace
  • Finanční plány za oddělení výroby

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Praxi v automotive průmyslu na podobné manažerské pozici
  • Velmi dobrou znalost angličtiny
  • Znalost práce na PC
  • Silnou osobnost, odolnost vůči stresu, přirozenou autoritu

Co nabízíme?

  • Možnost seberealizace
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Týden dovolené navíc
  • Ubytování
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Chrudim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.