OBCHODNÍK– PRŮMYSLOVÁ VRATA

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Hledáte práci, která Vám umožní být pánem svého času? Jste technicky zdatný obchodník? Pak hledáme právě Vás! Stále se rozvíjející společnost působící v oboru automatizovaných dveří a průmyslových vrat hledá kolegu do svého týmu na pozici OBCHODNÍK– PRŮMYSLOVÁ VRATA (30-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • získávání a vyhodnocování informací o požadavcích potenciálních i stávajících zákazníků
  • poskytování odborného poradenství zákazníkům
  • spolupráce se zakázkovým oddělením, tvorba nabídek
  • reportování nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • zkušenosti na obchodní pozici
  • technickou zdatnost a orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka

Co nabízíme?

  • zázemí stále rostoucí společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • výkon práce formou home office
  • mobilní telefon a automobil k osobním účelům
  • nadstandartní počet dnů dovolené
  • místo výkonu práce: Plzeňský a Karlovarský kraj