TECHNOLOG ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte technické vzdělání a praxi na pozici technologa v zakázkové výrobě? Orientujete se v technologiích svařování, ohýbání a broušení? Jste tecnický zdatný a hledáte novou pracovní příležitost na pozici TECHNOLOGA ZAKÁZKOVÉ VÝROBY v moderní výrobní společnosti v Jihomoravském kraji? Pak hledáme právě Vás! Stabilní výrobní společnost zabývající se zakázkovou výrobou hledá nového kolegu na pozici: TECHNOLOG ZAKÁZKOVÉ VÝROBY (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Nastavení časových norem ve výrobě
  • Zlepšování výrobních procesů
  • Vypracování technologických postupů
  • Podílení se na tvorbě cenových nabídek
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Praxi na pozici technologa ve strojírenství
  • Zkušenosti se zakázkovou výrobou
  • Orinetaci v technologiích svařování/ohýbání/broušení
  • Technikcou zdatnost, aktivní přístup, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné společnosti, práce v moderním prostředí
  • Práci v příjemném kolektivu, týden dovolené navíc
  • Možnost profesního růstu, odborné vzdělávání
  • Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj