ELEKTROPROJEKTANT NN - JUNIOR (25-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte nebo budete mít vystudovanou elektrotechnickou školu? Získal/a jste při studium praxi v projektování? Chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti NN, VN nebo v automatizaci? Mám pro Vás zajímavou příležitost pro získání zaměstnání ihned po studiu! Pražská společnost zabývající se výstavbou elektrozařízení po celém světě hledá posilu na pozici: ELEKTROPROJEKTANT NN - JUNIOR (25 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování zařízení NN případně VN
  • Zpracování technické dokumentace
  • Spolupráce s projektovým manažerem
  • Služební cesty do míst realizace (ČR, Evropa)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. min. § 5
  • Znalost programu ELCAD/AutoCAD
  • Znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Služební telefon
  • Uplatnění pro ABOSLVENTY
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!