PODPORA V ENERGETICE - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte VŠ vzdělání technického oboru? Hledáte své první zaměstnání? Chcete se rozvíjet v komunikaci v angličtině? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní firma hledá nováčka do kolektivu na pozici PODPORA V ENERGETICE - ABSOLVENT (25 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajišťování klientské podpory po telefonu
  • Práce v nepřetržitém provozu
  • Online monitoring energetických zařízení
  • Příprava hodnocení servisních služeb
  • Analýza poruch

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro/strojírenství
  • Praxi v technické oblasti výhodou
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Spolehlivost a komunikativnost
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práci na HPP ve stabilní společnosti
  • Stravenky
  • Sick day
  • Profesní růst, firemní kurzy
  • Možnost jazykového vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Třebíčsko