NÁKUPČÍ – TEAM LEADER

Neaktivní nabídka

32000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s nákupem komodit pro výrobní společnost? Zvládnete se domluvit německy a máte praxi s vedením lidí? Dokážete lidi motivovat a vést je k dobrým výsledkům? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost s vynikajícími výsledky hledá novou posilu na pozici: NÁKUPČÍ – TEAM LEADER

Pracovní náplň

  • vedení oddělení operativního nákupu
  • motivace a podpora podřízených
  • zodpovědnost za výběr a hodnocení dodavatelů
  • samostatné jednání s dodavateli
  • pravidelné analýzy a reportování

Co požadujeme?

  • středoškolské či vysokoškolské vzdělání
  • praxi na pozici nákupčí
  • zkušenosti s vedením týmu
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • výborné organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvky na závodní stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost jazykových kurzů
  • míst o výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí