CHEMIK/TECHNIK - JUNIOR

Neaktivní nabídka

od 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Jste absolventy vysoké školy chemického či technického směru a poohlížíte se po zajímavé pracovní příležitosti? Jste technicky založení a láká Vás prostředí chemické výroby? Chcete nastartovat svoji kariéru po boku silného partnera s významný postavením na trhu? Potom pro Vás máme jedinečnou příležitost! Neváhejte a ucházejte se o pozici: CHEMIK/TECHNIK - JUNIOR (OD 23 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění technické podpory prodeje
  • zpracování odpovídající technické dokumentace
  • aktivní účast na obchodních jednáních se zákazníky
  • poskytování odborné podpory obchodníkům

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – chemický nebo technický obor
  • znalost anglického jazyka komunikativně
  • komunikativnost, chuť učit se nové věci a zdokonalovat se
  • zkušenosti s podporou prodeje VÝHODOU

Co nabízíme?

  • perspektivní práci na HPP vhodnou i pro čerstvé absolventy
  • flexibilní pracovní dobu, 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • podporu odborného a jazykového vzdělávání
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj