ELEKTROMECHANIK JUNIOR

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

Máte vystudovanou střední školu technického zaměření? Vlastníte vyhlášku 50/ 78 Sb. § 5 a rozumíte elektru? Zašlete nám životopis! Mezinárodní firma zabývající se výrobou jednoúčelových strojů hledá posilu do pražského týmu na pozici: ELEKTROMECHANIK JUNIOR (22-28.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Diagnostika a oprava jednoúčelových strojů
  • Elektrická montáž a instalace jednoúčelových strojů
  • Kompletace součástí strojů
  • Sestavování komponentů dle technické dokumentace
  • Spolupráce se servisním týmem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického/elektro oboru
  • Vyhl. 50/ 78 Sb. § 5
  • Ochotu se dále vzdělávat
  • Manuálně zručného člověka
  • Časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní investiční připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Perspektivu a stabilní zázemí
  • Prostor pro profesní a kariérní růst

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!