JAVASCRIPT DEVELOPER (50 - 70 000,- Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Baví tě vývoj v JavaScriptu a chceš pracovat s těmi nejmodernějšími technologiemi? Máš chuť podílet se na zajímavých projektech s partou fajn vývojářů, kteří ocení tvé nápady? Pokud ano, tak už nehledej dál a zašli nám tvůj životopis!

Pracovní náplň

  • Vývoj webových aplikací v oblasti komunikace se zákazníky
  • Vývoj zejména front-endu, příležitostně i back-endu
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce s ostatními developery

Co požadujeme?

  • Alespoň 2 roky zkušeností s JavaScriptem
  • Znalost HTML a CSS
  • Mírně pokročilá úroveň anglického jazyka
  • Nadšení pro nové technologie
  • Znalost Javy výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Rozmanité finanční příspěvky
  • Systém cafeterie
  • Občasný home-office
  • Široké možnosti vzdělávání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky a mnoho dalších

  • Lokalita: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.