ASISTENT/KA PRODEJE BUSHMAN JIHLAVA – POLOVIČNÍ PRACOVNÍ ÚVAZEK

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pokud je vaše odpověď ano, pak hledáme právě Vás! ASISTENT/KA PRODEJE BUSHMAN JIHLAVA – POLOVIČNÍ PRACOVNÍ ÚVAZEK

Pracovní náplň

  • Prezentace a prodej zboží ze sortimentu Bushman.
  • Poskytování poradenské služby zákazníkům.
  • Komunikace a udržování vztahů se zákazníky.
  • Vytváření příjemné atmosfery na prodejně.

Co požadujeme?

  • Příjemné vystupování a reprezentativní vzhled.
  • Orientace na trhu s módou.
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou.
  • Cit pro značku.
  • Komunikační schopnosti.
  • Orientace na zákazníka a jeho výsledek.
  • Motivaci a chuť učit se.
  • Časovou flexibilitu.
  • Spolehlivost, otevřenost, kreativitu.

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci s ryze českou značkou Bushman.
  • Práce v atraktivním prostředí nákupního centra.
  • Školení v oblasti technik prodeje a znalosti produktu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.

  • V případě, že vás naše nabídka zaujala, pošlete, prosím, své CV na adresu absolon@cz.bushmanwear.com, nebo volejte na telefon 725 156 677.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hyklova@acjobs.cz.