KONSTRUKTÉR – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

43000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Vystudovali jste VŠ technického zaměření? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni a některý z CAD programů? Vyznáte se ve vlastnostech plastů? Chcete se podílet na vývoji nejmodernějších technologií v oblasti automobilového průmyslu? Zašlete nám váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v oblasti automotive v okrese Praha – Východ, hledá do svého týmu kolegu na pozici KONSTRUKTRÉR – AUTOMOTIVE.

Pracovní náplň

  • Vývoj nových řešení výrobků
  • Tvorba příslušné technické dokumentace
  • Spolupráce s vývojovým centrem
  • Tvorba sestav v rámci vývoje
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Pokročilou znalost některého z CAD programů (Pro/Engineer, Catia)
  • Orientaci v plastových materiálech
  • Kreativitu a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zázemí významné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Cílové odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport a kulturu

  • Místo výkonu práce je Praha - Východ