OBRÁBĚČ KOVŮ - PLZEŇ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů? Hledáte prostředí, kde uplatníte své znalosti a zkušenosti? Chcete se stát součástí týmu u mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Strojírenská společnost s letitou tradicí hledá člena týmu na pozici: OBRÁBĚČ KOVŮ - PLZEŇ (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování CNC strojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Vlastní kontrola kusů
  • Výroba větších kusů/komponentů
  • Práce ve třísměnném provozu

Co požadujeme?

  • Vyučen v oboru strojírenství
  • Zkušenosti s obsluhou a seřizováním CNC strojů
  • Praxe s frézou, bruskou, soustruhem nebo vrtákem
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Technickou zručnost, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Možnost nástupu ihned
  • Možnost ubytování v areálu společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Místo výkonu: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.