SOUSTRUŽNÍK

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Rádi byste pracovali v perspektivní společnosti v Brně, která nemá nouzi o zakázky? Nevadí vám pracovat na 3 směny? Orientujete se v technických výkresech? V tomto případě jste pro nás ideální kandidát! Mezinárodní společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá do svého týmu pracovníka na pozici: SOUSTRUŽNÍK (25 - 33.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na klasickém soustruhu
  • Kontrola kvality vyrobených součástek
  • Čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost s konvenčním soustruhem
  • Orientaci v technických výkresech
  • Ochotu pracovat ve 3směnném provozu

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Závodní stravování, penzijní připojištění
  • Práci v čisté výrobě
  • Jedná se o zaměstnanecký poměr přímo ve firmě (nejde o agenturní zaměstnání)

  • Místo výkonu práce: Brno