OBSLUHA KOTELNY VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Rádi byste našli stabilní zaměstnání ve společnosti, která má dlouholetou tradici v Brně? Již jste pracoval/a na pozici spojené s obsluhou kotelny a dalších komponentů? Zaujala Vás pozice OBSLUHA KOTELNY VE VÝROBĚ? Pak jste ideální kandidát/kandidátka! Stabilní, výrobní společnost hledá právě posilu na pozici: OBSLUHA KOTELNY VE VÝROBĚ (25-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Dohled nad provozem středotlaké kotelny
  • Správa příslušných komponentů v místě provozu
  • Občasná spolupráce s kolegy na provozu energetiky
  • Dodržování místních a obecně platných předpisů
  • Práce v třísměnném provozu

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici - výhodou
  • Orientaci v problematice kotelen a PST
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční bonusy a odměny
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Možnost poskytnutí bezúročné půjčky
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Brno