OPERÁTOR LISU JEN PRO VÍKENDOVÝ PROVOZ

Neaktivní nabídka

19000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Jste manuálně zručný člověk se strojírenským vzděláním? Hledáte práci na Hodonínsku? Nebaví Vás pracovat celý týden na různé směny? Pak je tato pracovní pozice určena právě Vám! Mezinárodní společnost hledá šikovné kandidáty na pozici OPERÁTOR LISU JEN PRO VÍKENDOVÝ PROVOZ (19 - 22.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování lisu
  • Základní kontrola výrobků
  • Dodržování pracovních postupů
  • Zodpovědnost za kvalitu výrobků

Co požadujeme?

  • Min. SOU vzdělání strojírenského zaměření
  • Manuální zručnost
  • Pracovitost a spolehlivost podmínkou
  • Ochotu pracovat ve víkendovém provozu (denní směna 12h)

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Bonusy, prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci pouze během víkendu - sobota, neděle
  • Lokalita: Hodonínsko