HR RECRUITER/CONSULTANT Praha

Neaktivní nabídka

28000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš již nějaké zkušenosti s náborem? Nebo teprve zvažuješ, že bys tuto práci rád vyzkoušel? Baví Tě komunikace s lidmi? Chceš pracovat samostatně a plánovat si svůj pracovní čas sám? Tak pojď pracovat k nám do personální agentury Advantage Consulting, ale předtím pošli ještě CV, ať o Tobě něco zjistíme! Z důvodu rozšíření týmu hledáme kolegu na pozici: HR RECRUITER/CONSULTANT Praha (28-48.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš komunikovat s klientem v rámci pozic, které potřebuje obsadit
  • Pak vystavíš inzerci tak, aby budoucí uchazeče zaujala
  • Vhodné profily kandidátů oslovíš telefonickým hovorem
  • Pak je zhodnotíš s klientem a když je zaujmou, uděláš s nimi pohovor
  • Budeš pracovat rovněž s našim interním systémem, externími databázemi, inzertními portály či LinkedInem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokud se anglicky domluvíš mezi přáteli, je to skvělé
  • Schopnost komunikovat s kandidáty i firmami
  • Pokud jsi řidič, rádi Ti svěříme na schůzku firemní auto

Co nabízíme?

  • Měsíční odměny za dobře odvedenou práci
  • Další nárůst mzdy během roku
  • 5 dnů navíc si ročně odpočineš (volno formou Sick Days)
  • Pokud se Ti bude dařit, můžeš si odfrknout a vzít si všechny pátky v rámci měsíce volno a to i pravidelně :)
  • Svou pracovní dobu si můžeš upravit, jak Ti vyhovuje
  • Občasný home office pro nás není problém
  • Máme zde k dispozici šikovného baristu, každé pondělí tady máme společnou snídani a občas někdo přinese i dort :)
  • Stravenky
  • Multisport karta

  • Termín nástupu: dohodou
  • Místo výkonu práce: máme moderní kanceláře ve Wework v Praze na Národní