INŽENÝR KVALITY S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Disponujete praxí v oblasti kvality a rádi byste své znalosti i nadále rozvíjeli v prostředí perspektivní společnosti? Hovoříte bez problémů anglicky a chcete cizí jazyk využívat i při svém zaměstnání? Rádi byste pracovali na pozici INŽENÝRA KVALITY? Pak nám zašlete Váš životopis! Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici: INŽENÝR KVALITY S ANGLIČTINOU (35-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Schvalování výrobních postupů
  • Zodpovědnost za zajištění kvality
  • Podílení se na optimalizaci výroby
  • Řešení reklamací a spolupráce s výrobou
  • Spolupráce na zavádění nových projektů
  • Komunikace se zahraničím, reporting

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi na pozici v oblasti kvality
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (němčina vítána)
  • Zkušenost s výrobní společnosti
  • Technické myšlení, komunikativnost
  • Aktivní přístup

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na PP
  • Celozávodní stravování
  • Možnost zajištění ubytování

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.