MANAŽER VÝROBY

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Vstudoval jste vysokou školu a máte několikaletou praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Troufnete si na vedení více než stočlenného kolektivu? Nemáte problém s komunikací v angličtině? Pak jste člověk, kterého hledáme! Výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu Vám nabízí místo v kolektivu na pozici: MANAŽER VÝROBY

Pracovní náplň

  • řízení výrobního oddělení
  • zajištění maximální produktivity práce
  • správa systému kvality
  • reportování výsledků výroby a kvality
  • zlepšování standardů výroby

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání, technického zaměření
  • praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost výrobních metod např. FMEA, Kaizen, Lean atd.

Co nabízíme?

  • velice zajímavé mzdové ohodnocení
  • stravenky, závodní stravování
  • mobilní telefon, služební automobil
  • zázemí prosperující výrobní společnosti
  • možnost okamžitého nástupu

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí