ELEKTRIKÁŘ – ABSOLVENT (27-31 000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovy Vary

Chceš nastartovat svoji kariéru u úspěšné výrobní společnosti? Jsi manuálně zručný, rád se naučíš novým věcem a nevadí ti pracovat ve směnném provozu? Neváhej a přihlaš se do výběrového řízení na pozici: ELEKTRIKÁŘ – ABSOLVENT (27-31.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Preventivní údržba výrobních strojů
  • Evidence záznamů o provedených opravách a údržbě
  • Oprava vzniklých problémů na výrobních zařízeních
  • Kontrola obsluhy výrobních zařízení

Co požadujeme?

  • SŠ, SOU v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 5
  • Ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • Manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Kariérní růst
  • Závodní stravování
  • Bonusy
  • Příspěvky na sport
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Karlovy Vary

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.