SYSTEM TESTER

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás práce testera a chcete se jí věnovat i nadále? Uvítal byste možnost práce na mezinárodních projektech pro řízení dopravy? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! SYSTEM TESTER

Pracovní náplň

  • Příprava testovacích metod a konceptů
  • Koordinace s týmem developerů
  • Analýza testovacích scénářů
  • Reporting a příprava technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi v oblasti automatizovaného testování
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Ochotu k občasnému cestování
  • Znalost jazyka Java výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborný kvalifikovaný růst
  • Rozvoj jazykových kompetencí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém interních benefitů
  • Práci na mezinárodních korporátních projektech

  • Pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.