PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Jste technický typ, který má zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů? Jste dostatečně komunikativní a nebojíte se využívat anglický jazyk na denní bázi? Znáte principy štíhlé výroby? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Výrobní společnost v lokalitě Vysočina přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR S NJ (30 – 40.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Vedení projektů neustálým zlepšování výroby
  • Tvorba postupů a návodek k technickým zařízením
  • Nastavení výrobku v systému, správnost výrobní dokumentace
  • Implementace změn
  • Průběžné proškolování pracovníků výroby, tvorba školících materiálů
  • Zákaznické řešení technických problémů s výrobky společnosti
  • Pomoc při zahájení či přesunu výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti v průmyslové výrobě minimálně alespoň při studiu
  • Znalost principů štíhlé výroby a konstrukce v 3D programu
  • Znalost německého jazyka PODMÍNKOU
  • Aktivní, zodpovědnou osobnost s analytickými dovednostmi
  • Organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Moderní a přátelské pracovní prostředí
  • Motivující mzdové ohodnocení včetně pololetního bonusového systému
  • Týden dovolené navíc
  • Zaškolení
  • Dotované stravování
  • Místo výkonu práce: Vysočina