VEDOUCÍ KVALITY s AJ/NJ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte zkušenosti na vedoucí pozici v kvalitě? Jste technicky zdatný člověk hovořící anglickým jazykem? Jste organizačně schopný člověk s aktivním přístupem? Láká Vás práce v mezinárodní společnosti na pozici VEDOUCÍ KVALITY s AJ/NJ v lokalitě Vysočina? Pak jste to právě VY, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáty na pozici: VEDOUCÍ KVALITY s AJ/NJ (35-55.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení kvality a vedení podřízených pracovníků
  • rozvoj systému kvality a optimalizace procesů
  • správa veškeré dokumentace související s kvalitou
  • podílení se na plánování a realizaci nových projektů
  • řešení reklamací, navrhování nápravných opatření
  • provádění analýz a hodnocení ukazatelů kvality
  • pravidelná komunikace se zahraničními zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici nutností
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • komunikativní znalost AJ/NJ
  • odborná znalost nástrojů kvality
  • organizační schopnosti, spolehlivost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 13. Plat, finanční odměny
  • pružnou pracovní dobu
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Vysočina