SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Toužíte po nové výzvě a mezinárodním pracovním prostředí? Láká vás oblast kvalitou v automotive? Mluvíte anglicky? Chcete se rozvíjet a učit se nové věci? Napište! Jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní, automotive společnost, která sídlí v Jihomoravském kraji, hledá posilu na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY (30 - 40.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Komunikace s jednotlivými odděleními ve výrobě, kde budete konzultovat vzniklé problémy ohledně kvality
  • Správné stanovení vhodných nástrojů kvality
  • Podílení se na zpracování FMEA a PPAP
  • Příprava zákaznických auditů
  • Občasné cestování do zahraničí za zákazníky
  • Zpracování zákaznických reklamací

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v automotive na podobné pozici v kvalitě - výhodou
  • Znalost nástrojů kvality využívaných v automotive
  • Středně pokročilou znalost angličtiny - podmínkou
  • Samostatnost, loajálnost, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnost s dlouhou tradicí
  • Zaškolení v zahraničí
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního postupu
  • Místo pracoviště: Brno