PROGRAMÁTOR A TECHNIK PLC (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte zkušenosti se servisem strojů a PLC programováním? Máte vyhlášku č. 50/78, §6 a rád/a cestujete? Pak je tato pozice právě pro Vás! Od základu česká společnost pohybující se v oblasti průmyslové automatizace, hledá do svého týmu kolegu na pozici: PROGRAMÁTOR A TECHNIK PLC (40-50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vytváření programů pro PLC, HMI, SCADA
  • Komunikace se zákazníky
  • Servisní činnost na strojích v SR, ČR a HU
  • Spolupráce na tvorbě cenových nabídek
  • Držení pohotovostních služeb

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti se servisem a programováním PLC
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. §6
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Služební automobil i k osobním účelům
  • Mobil, notebook k osobnímu užití
  • Čtvrtletní odměny
  • Zázemí české společnosti
  • Vzdělávací i jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Kolínsko (+ ČR, SR, HU)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.