SENIOR KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte dobré organizační schopnosti a zkušenosti s vedením v oblasti automotive? Chcete se podílet na vývoji nejnovějších designových prvků pro přední světové automobilky? Zašlete nám svůj životopis! Přední výrobce komplexních dílů pro významné automobilky hledá nového člena konstrukčního týmu na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vytváření nových trendů v oblasti automotive
  • Zodpovědnost za svěřenou část projektu
  • Organizace práce juniorních konstruktérů
  • Konzultování výrobních technologií
  • Komunikace se zákazníkem, technické poradenství
  • Pravidelná spolupráce s dalšími členy týmu
  • Komunikace a spolupráce s externími dodavateli
  • Dodržování kvality a stanovených termínů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Praxe v konstrukci pro automotive
  • Zkušenosti s plasty
  • Výborná znalost programu CATIA
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Nadšení a dobrou orientaci v oblasti automotive
  • Samostatnost, organizační typ, vyrovnanost

Co nabízíme?

  • Stabilitu a zázemí společnosti s mnohaletou tradicí
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost spolupráce s předními společnostmi v automotive
  • Práce na nejnovějších produktech z oblasti automotive
  • Odborná školení včetně příspěvků na jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Praha - Východ