Nehledejte práci, získejte ji!
CZ | EN

Mediální zóna

Chcete vědět, jaké jsou zajímavé informace a postřehy ze světa personalistiky?

Aktuální informace z trhu práce, průzkumy trhu, tiskové zprávy a novinky z dění v naší personální agentuře naleznete právě zde.

 

 

 • ZAHRANIČNÍ ZAMĚSTNANOST V ČECHÁCH ROSTE

  ZAHRANIČNÍ ZAMĚSTNANOST V ČECHÁCH ROSTE

  České firmy trápí nedostatek tuzemských specialistů, řešení nalézají v zaměstnávání cizinců. Se stále rostoucí ekonomikou poklesl podíl nezaměstnaných osob až na 3,2 % a očekává se, že v průběhu následujících měsíců bude tento trend pokračovat. České společnosti bojují s velkým nedostatkem kvalifikovaných zaměstnanců, a proto se častěji orientují na potenciální zaměstnance ze zahraničí.

  1. 06. 2017Číst více
 • TOP FIRMY LÁKAJÍ LETOŠNÍ ABSOLVENTY: ZAČNĚTE KARIÉRU U NÁS

  TOP FIRMY LÁKAJÍ LETOŠNÍ ABSOLVENTY: ZAČNĚTE KARIÉRU U NÁS

  První práce po škole a hned pod hlavičkou velké známé firmy. Taková zkušenost se v životopise absolventa pěkně vyjímá i po několika letech. Měsíc absolventů pomáhá mladým lidem uchytit se na pracovním trhu, do kterého se letos zapojila i naše společnost - Advantage Consulting.

  22. 05. 2017Číst více
 • TRENDY V HR

  TRENDY V HR

  Co se bude dít v personalistice, bude vůbec někdo „makat“,
  jak to bude s umělým šroubováním benefitů a co vlastně můžeme čekat?
  Takové otázky trápí každého zaměstnance HR. Pohled na současnou situaci jsme zjišťovali u personálních agentur v naší anketě.

  16. 05. 2017Číst více
 • NAPSALI O NÁS

  NAPSALI O NÁS

  Vybrali jsme pro vás nejzajímavější mediální výstupy, které byly uveřejněny v domácím tisku.

  20. 04. 2017Číst více
 • PSEUDOAGENTURY FUNGUJÍ MIMO LEGISLATIVNÍ RÁMEC

  PSEUDOAGENTURY FUNGUJÍ MIMO LEGISLATIVNÍ RÁMEC

  Nejvýznamnějším problémem současného trhu práce je činnost tzv. pseudoagentur, tj. nelicencovaných firem, které se často jenom jako agentury tváří, ale fungují naprosto mimo legislativní rámec agenturního zaměstnávání, čímž deformují trh práce a poškozují zejména zaměstnance.

  7. 04. 2017Číst více
 • PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ JE KLÍČOVÝM FAKTOREM PRO VÝKON ZAMĚSTNANCŮ

  PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ JE KLÍČOVÝM FAKTOREM PRO VÝKON ZAMĚSTNANCŮ

  Vedení firem si stále více uvědomuje, že lidé nechtějí pracovat v nudných šedých kancelářích. Společnosti začínají chápat nutnost nabídky co nejlepších podmínek k práci, aby získaly špičkové odborníky v oboru. Tato situace se v České republice neustále zlepšuje. Dokazuje to soutěž CBRE Zasedačka roku, která každoročně vybírá a oceňuje ty nejlepší kancelářské prostory a těší se rok od roku stále většímu zájmu veřejnosti a médií.

  31. 03. 2017Číst více
 • KARTA NA TRHU PRÁCE SE OBRÁTILA. FIRMY ZAČÍNAJÍ BOJOVAT O ZAMĚSTNANCE

  KARTA NA TRHU PRÁCE SE OBRÁTILA. FIRMY ZAČÍNAJÍ BOJOVAT O ZAMĚSTNANCE

  Firmy bojují s velkým nedostatkem zejména kvalifikovaných zaměstnanců. Podle sdělení personální agentury Advantage Consulting jen pouhou čtvrtinu ze všech uchazečů o zaměstnání tvoří pracující, kteří aktivně hledají lepší příležitost. Zbytek kvalifikovaných pracovníků aktivně nehledá a pouze čeká na lepší nabídku od jiných společností. Firmy jsou proto nuceny budovat značku kvalitního zaměstnavatele, nabízet více benefitů než konkurence a především bojovat o potenciálního zaměstnance. Pracovní trh se totiž změnil především v tom, že svého zaměstnavatele si nyní vybírají zaměstnanci, nikoli naopak, jak tomu bylo v minulosti

  17. 03. 2017Číst více
 • NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ OBSAH

  NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ OBSAH

  Je nám ctí, že náš projekt na podporu dětí z dětských domovů - kniha Příběhy hrdinů byl zařazen mezi nejúspěšnější marketingové obsahy za rok 2016.

   

   

  8. 03. 2017Číst více
 • INVESTORS GUIDEBOOK

  INVESTORS GUIDEBOOK

  Naše personální agentura Advantage Consulting opět přispěla do nového vydání Investors‘ Guidebook. Tentokrát na téma - "Why recruitment agencies are superior to social networks?".

  20. 02. 2017Číst více
 • PODPOŘILI JSME NADAČNÍ FOND KRTEK

  PODPOŘILI JSME NADAČNÍ FOND KRTEK

  V rámci vánočního večírku naší společnosti Avantage Consulting, který byl v konceptu AC TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS, jsme pro vítěze připravili finanční částku, kterou vítězové mohli věnovat na charitativní účely. Markéta Hejduková darovala 7.000,- Kč Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.

   

  22. 01. 2017Číst více
 • Nebyly vloženy žádné pozice

Nejnovější nabídky personální agentury přímo na váš e-mail...

ODESLAT